Atlas 1 Beton Parlatma

ONYX Environmental Solutions

ONYX Environmental Solutions

Onyx markası ilk olarak kendi buluşu olan propan gazıyla çalışan makine motoru ile faaliyete başlamıştır. Amerika’da 90’lı yılların ortasında propan gazıyla çalışan makinesine patent aldıktan sonra, Onyx ekibi propanla çalışan motorların geliştirilmesi için yenilikçi çalışmalarına devam etti. Onyx; tarım, inşaat ve zemin bakım sektörlerine kullanılan motorların üretimini yapan benzinli motor üreticileriyle ortaklığa girişmiş ve bu motorların propan gazı ile çalışabilmesini sağlamıştır. 

Onyx Environmental Solution Kuzey Carolina ve Kansas eyaletlerindeki fabrikalarında üretim yapmaktadır. Onyx dünya çapında dayanlıklı ve kaliteli ürünlerle ün kazanmış çevreci bir markadır.

Son yıllarda artan talep doğrultusunda zemin bakım ürünleri çeşitliliği de artmış ve uygulama seçenekleri gelişmiştir.

Onyx markası artan bu talebi yenilikçi ve çevreci olduğu kadar uygun maliyetli de olan ürünlerle karşılamayı hedeflemiş ve zemin bakımında kullanılan makineleri geliştirmiştir.

 

Onyx Floor Care (Zemin Bakım Ürünleri)

 

A - BURNISHERS:

    1)  Black Diamond Burnisher : 

         21" Black Diamond Burnisher Product Data Sheet

          24" Black Diamond Burnisher Product Data Sheet

          27" Black Diamond Burnisher Product Data Sheet

 
 
    2)  Onyx Blue Sky Burnisher  :  
 
           Full Product Brochure
 
              
 B - STRIPPERS:
 
     1)  32" Panther :
 
           Product Data Sheet
 
 
     2)  21" Terminator Strip & Buff Combo : 
 
           Product Data Sheet
 
 
C - THE REJUVE SYSTEM : 
 
            Product Data Sheet
 
 
     

 

 

Atlas1 Beton Parlatma Demosu

Crete Colors

ONYX Environmental Solutions


Onyx markası ilk olarak kendi buluşu olan propan gazıyla çalışan makine motoru ile faaliyete başlamıştır. Amerika’da 90’lı yılların ortasında propan gazıyla çalışan makinesine patent aldıktan sonra, Onyx ekibi propanla çalışan motorların geliştirilmesi için yenilikçi çalışmalarına devam etti.

Onyx; tarım, inşaat ve zemin bakım sektörlerinde kullanılan motorların üretimini yapan benzinli motor üreticileriyle ortaklığa girişmiş ve bu motorların propan gazı ile çalışabilmesini sağlamıştır.


Önsöz

Atlas 1 Beton Parlatma

Daha Kaliteli, Daha Parlak Zeminler

ATLAS BİR YAPI 2008 yılında kurulmuş inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır.

Faaliyete başladıktan 6 yıl içinde 9 milyon m2 zemine mikro donatı lifleri sağlamış, Polipropilen Elyaf, Çelik Tel ve Makro Sentetik Liflerle betonunuzu güçlendirip çatlak oluşumunu önleyen BETONFIBER markasını yaratmıştır.

Beton donatılarında kazandığı tecrübesiyle zemin çözümleri uzmanı Crete Colors International' ın dikkatini çeken ATLAS BİR YAPI 2011 yılında Crete Colors (C2) ürünlerinin Türkiye ve Orta Doğu Distribütörlüğünü almıştır.

Lityum teknolojisini uzman ekibiyle birleştiren ATLAS BİR YAPI beton zeminlerde tozumaz, yüksek mukavemetli, aşınmaz, parlak zemin uygulamaları sunmaktadır.

 

Sizi Arayalım !

ATLAS BİR YAPI MALZEMELERİ © 2013 - Tüm Hakları Saklıdır.