Atlas 1 Beton Parlatma

Beton Zemin Bakım

Fabrikalar, Otoparklar, Alışveriş Merkezleri, Yürüyüş Yolları vb. alanlardaki beton zeminler, zamanla aşınıp ilk günkü görünümlerini kaybeder. Yüzeysel görünümün yanı sıra çeşitli kılcal çatlaklar da söz konusu olabilmektedir.

Atlas1 Yapı olarak beton zeminlerde oluşan kılcal çatlakların C2 Crack Fix ve C2 Joint Fill ürünleri ile onarımını yapmaktayız.

Ayrıca yüzeyde oluşan ufalanma, parçalanma ve tozlanmayı ortadan kaldıracak C2 Hard ve C2 Super Hard ürünleri ile beton zeminlerin bakım işlerini deneyimli personelimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

Beton zemin bakım hakkında ayrıntılı bilgiyi bir diğer web sitemiz betonparlatma.com'dan alabilirsiniz.

 

Atlas1 Beton Parlatma Demosu

Crete Colors

ONYX Environmental Solutions


Onyx markası ilk olarak kendi buluşu olan propan gazıyla çalışan makine motoru ile faaliyete başlamıştır. Amerika’da 90’lı yılların ortasında propan gazıyla çalışan makinesine patent aldıktan sonra, Onyx ekibi propanla çalışan motorların geliştirilmesi için yenilikçi çalışmalarına devam etti.

Onyx; tarım, inşaat ve zemin bakım sektörlerinde kullanılan motorların üretimini yapan benzinli motor üreticileriyle ortaklığa girişmiş ve bu motorların propan gazı ile çalışabilmesini sağlamıştır.


Önsöz

Atlas 1 Beton Parlatma

Daha Kaliteli, Daha Parlak Zeminler

ATLAS BİR YAPI 2008 yılında kurulmuş inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır.

Faaliyete başladıktan 6 yıl içinde 9 milyon m2 zemine mikro donatı lifleri sağlamış, Polipropilen Elyaf, Çelik Tel ve Makro Sentetik Liflerle betonunuzu güçlendirip çatlak oluşumunu önleyen BETONFIBER markasını yaratmıştır.

Beton donatılarında kazandığı tecrübesiyle zemin çözümleri uzmanı Crete Colors International' ın dikkatini çeken ATLAS BİR YAPI 2011 yılında Crete Colors (C2) ürünlerinin Türkiye ve Orta Doğu Distribütörlüğünü almıştır.

Lityum teknolojisini uzman ekibiyle birleştiren ATLAS BİR YAPI beton zeminlerde tozumaz, yüksek mukavemetli, aşınmaz, parlak zemin uygulamaları sunmaktadır.

 

Sizi Arayalım !

ATLAS BİR YAPI MALZEMELERİ © 2013 - Tüm Hakları Saklıdır.