Slideshow Image 1

Crete Colors C2

PREPARE
C2 Crete Colors Prepare ürünleri, beton zeminlerin uygulamadan önce hazırlanması amacıyla dizayn edilmiştir. Bu ürünlerin her biri farklı kullanım amacına sahiptir. Fakat hepsi bir sonraki aşama olan Hardening (Serteştirme) uygulamasına hazırlık için kullanılmaktadır.

C2 WASH
C2 REMOVE
C2 STAIN CLEAN
C2 SAFE PREP
HARDEN
Beton yüzeylere yapılan uygulamanın ikinci aşaması Hardening (Sertleştirme)'dir. C2 Crete Colors Harden ürünleri gelişmiş Lityum Teknolojisi ile üretilmiştir. Betona püskürtülerek uygulanır. Betona nüfuz edip tozumazlığı kendi bünyesinde sağlayıp betonun aşınma dayanımını arttırır.

C2 SUPERHARD
C2 HARD
C2 GLOSS
C2 SEAL
DECORATE
Beton yüzeyin yoğunlaştırılması ve sertleştirilmesi işlemlerinden sonra üçüncü aşama Decorate (Boyama)'dır. C2 Crete Colors Decorate ürünleri kırmızı, sarı, mavi, beton grisi ve yeşil renkleri ile beton zemine uygulandığında cam parlaklığında renkli betonlar elde edilmektedir.

C2 COLOR HARD
C2 TINT
PROTECT
C2 Crete Colors zemin uygulamasının dördüncü aşaması Protect (Koruma)'dır. C2 Protect ürünleri ile beton zeminin zararlı elementlerden korunması sağlanarak zemin ömrünün uzatılmasına yardımcı olunur.

C2 SALT SAFE
C2 STAIN SAFE
C2 SEAL
C2 ULTRA SEAL
C2 DURA SEAL
C2 REPEL
MAINTAIN
C2 Maintain (Bakım) Ürünleri ile düzenli olarak bakımı yapılan betonların onarım maliyetleri azalarak beton ömrü uzamaktadır.

C2 MAINTENANCE
C2 CLEAN
C2 DEGREASE
ACCESSORIES
C2 Accessories ürünleri C2 Crete Colors ürünlerinin uygulanmasında ve betonun çeşitli tamiratlarında çözüm önerileri sunmaktadır.

C2 SPRAYERS
C2 JOINT FILL
C2 CRACK FIX
C2 DIAMOND IMPREGNATED PADS
C2 MIKROFIBER PADS
C2 HEAT

Atlas1 Beton Parlatma Demosu

Crete Colors

ONYX Environmental Solutions


Onyx markası ilk olarak kendi buluşu olan propan gazıyla çalışan makine motoru ile faaliyete başlamıştır. Amerika’da 90’lı yılların ortasında propan gazıyla çalışan makinesine patent aldıktan sonra, Onyx ekibi propanla çalışan motorların geliştirilmesi için yenilikçi çalışmalarına devam etti.

Onyx; tarım, inşaat ve zemin bakım sektörlerinde kullanılan motorların üretimini yapan benzinli motor üreticileriyle ortaklığa girişmiş ve bu motorların propan gazı ile çalışabilmesini sağlamıştır.


Önsöz

Atlas 1 Beton Parlatma

Daha Kaliteli, Daha Parlak Zeminler

ATLAS BİR YAPI 2008 yılında kurulmuş inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır.

Faaliyete başladıktan 6 yıl içinde 9 milyon m2 zemine mikro donatı lifleri sağlamış, Polipropilen Elyaf, Çelik Tel ve Makro Sentetik Liflerle betonunuzu güçlendirip çatlak oluşumunu önleyen BETONFIBER markasını yaratmıştır.

Beton donatılarında kazandığı tecrübesiyle zemin çözümleri uzmanı Crete Colors International' ın dikkatini çeken ATLAS BİR YAPI 2011 yılında Crete Colors (C2) ürünlerinin Türkiye ve Orta Doğu Distribütörlüğünü almıştır.

Lityum teknolojisini uzman ekibiyle birleştiren ATLAS BİR YAPI beton zeminlerde tozumaz, yüksek mukavemetli, aşınmaz, parlak zemin uygulamaları sunmaktadır.

 

Sizi Arayalım !

ATLAS BİR YAPI MALZEMELERİ © 2013 - Tüm Hakları Saklıdır.